Josef Velčovský - Rty

Litografie, 25x19 cm. Signováno vpravo dole Velčovský. Rám, sklo.

Nejdelší strana: 37 cm

o autorovi: 1945

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 130 000 Kč.

153424. Rty
Dražba ukončena:18.01.2026 20:00:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 600 Kč