Josef Velčovský - Půlakt

Nejdelší strana: 26 cm

Kolorovaná litografie, 17x9 cm. Signováno vpravo nahoře tužkou Velčovský 90. Pasparta, sklo.

o autorovi: 1945

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 130 000 Kč.

103093. Půlakt
Dražba ukončena:01.10.2023 20:30:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč