Josef Velčovský - Prsa

Kresba, 30x26 cm. Signováno dole uprostřed Velčovský. Pasparta, sklo.

Pozn.: Papír mírně poškozen.

o autorovi: 1945

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 130 000 Kč.

63099. Prsa
Dražba ukončena:12.08.2021 22:25:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 500 Kč