Josef Velčovský - Posezení

Nejdelší strana: 43 cm

Litografie, 21/90, 24x34 cm. Signováno vpravo dole tužkou J. Velčovský. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1945

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 130 000 Kč.

78349. Posezení
Dražba ukončena:15.06.2022 20:40:25
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 100 Kč