Josef Velčovský - Poodhalená krajina

Litografie, 16x20 cm. Signováno tužkou vpravo dole J. Velčovský. Rám, pasparta, sklo.

Nejdelší strana: 33 cm

o autorovi: 1945

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 130 000 Kč.

84387. Poodhalená krajina
Dražba ukončena:13.10.2022 20:16:34
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 400 Kč