Josef Velčovský - Pomona otevírá Vertumnovi - Pomona VIII

Litografie, 23,5x18,5 cm. 16/100. Signováno vpravo dole Velčovský 87. Volný list.

o autorovi: 1945

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 130 000 Kč.

37546. Pomona otevírá Vertumnovi - Pomona VIII
Dražba ukončena:14.11.2019 22:07:15
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:1 200 Kč