Josef Velčovský - Pomona neunikla pozornosti Vertumna

Bearvná litografie, 17x18 cm. 73/100. Signováno vpravo dole Velčovský. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1945

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 130 000 Kč.

32540. Pomona neunikla pozornosti Vertumna
Dražba ukončena:30.05.2019 18:32:10
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:1 600 Kč