Josef Velčovský - Padající list

Litografie 68/90, 24x34 cm. Signováno tužkou vpravo dole J. Velčovský. Rám, pasparta, sklo.

Nejdelší strana: 55 cm

o autorovi: 1945

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 130 000 Kč.

94261. Padající list
Dražba ukončena:30.04.2023 21:08:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 700 Kč