Josef Velčovský - Opona

Litografie, 24x19 cm. Signováno vpravo dole Velčovský. Pasparta, sklo.

o autorovi: 1945

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 130 000 Kč.

47963. Opona
Dražba ukončena:16.09.2020 20:51:53
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 700 Kč