Josef Velčovský - O její přízeň usilovali všichni

Litografie, 23x18 cm. Signováno vpravo dole Velčovský. Pasparta, sklo.

o autorovi: 1945

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 130 000 Kč.

21544. O její přízeň usilovali všichni
Dražba ukončena:28.06.2018 20:52:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 500 Kč