Josef Velčovský - Na hřišti

Litografie, 17x13 cm. Signováno vpravo dole Velčovský. Volný list.

o autorovi: 1945

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 130 000 Kč.

19317. Na hřišti
Dražba ukončena:17.05.2018 20:33:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:900 Kč