Josef Velčovský - Můstek mezi stromy

Litografie 1/100, 24x19 cm. Signováno vpravo dole Velčovský 95. Pasparta,sklo.

o autorovi: 1945

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 130 000 Kč.

300896. Můstek mezi stromy
Dražba ukončena:20.09.2019 20:10:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:1 600 Kč