Josef Velčovský - Mé noční snění

Barevná litografie, 24x19 cm. Signováno tužkou vpravo dole Velčovský J. 61/100. Volný list.

o autorovi: 1945

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 130 000 Kč.

50269. Mé noční snění
Dražba ukončena:14.10.2020 20:47:19
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 500 Kč