Josef Velčovský - Loučení

Litografie, 39x27 cm. Signováno vpravo dole Velčovský, 38/150. Rám, pasparta, sklo.

Nejdelší strana: 56 cm

o autorovi: 1945

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 130 000 Kč.

151871. Loučení
Dražba ukončena:28.12.2025 22:10:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 600 Kč