Josef Velčovský - Loďky u břehu

Nejdelší strana: 44 cm

Litografie 16x20 cm. Signováno tužkou vpravo dole J. Velčovský. Rám, sklo.

o autorovi: 1945

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 130 000 Kč.

116541. Loďky u břehu
Dražba ukončena:26.05.2024 21:39:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 800 Kč