Josef Velčovský - Krajina

Nejdelší strana: 41 cm

Litografie, 24x19 cm. Signováno vpravo dole Velčovský 90. Pasparta, sklo.

o autorovi: 1945

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 130 000 Kč.

103123. Krajina
Dražba ukončena:01.10.2023 20:53:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 800 Kč