Josef Velčovský - Korpo

Litografie 92/100, 25x19 cm. Signováno tužkou vpravo dole J. Velčovský. Pasparta, sklo.

Nejdelší strana: 41 cm

o autorovi: 1945

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 130 000 Kč.

108962. Korpo
Dražba ukončena:10.01.2024 22:41:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 300 Kč