Josef Velčovský - Konvolut 2 grafických listů - Akt

Litografie, oba 16x24 cm. Signováno vlevo dole v tisku Velčovský. Volné listy.

o autorovi: 1945

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 130 000 Kč.

55744. Konvolut 2 grafických listů - Akt
Dražba ukončena:10.02.2021 20:04:45
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 400 Kč