Josef Velčovský - Kaktusy

Litografie 15/90, 16x20 cm. Signováno tužkou vpravo dole J. Velčovský. Rám, pasparta, sklo.

Nejdelší strana: 33 cm

o autorovi: 1945

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 130 000 Kč.

153600. Kaktusy
Dražba ukončena:18.01.2026 21:30:45
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 600 Kč