Josef Velčovský - Jak krásné plody

Litografie, 18x17 cm. 73/100. Signováno vpravo dole Velčovský. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1945

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 130 000 Kč.

32531. Jak krásné plody
Dražba ukončena:30.05.2019 18:22:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:1 500 Kč