Josef Velčovský - Finský les

Litografie, 24x34 cm. Signováno vpravo dole Velčovský. Číslováno 5/90. Rám, pasparta, sklo.

Nejdelší strana: 49 cm

o autorovi: 1945

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 130 000 Kč.

120916. Finský les
Dražba ukončena:04.08.2024 21:02:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:9 500 Kč