Josef Velčovský - Dveře do krajiny

Litografie 85/100, 24x19 cm. Signováno tužkou vpravo dole Velčovský 99. Pasparta, sklo.

Nejdelší strana: 41 cm

o autorovi: 1945

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 130 000 Kč.

153459. Dveře do krajiny
Dražba ukončena:18.01.2026 20:20:39
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 100 Kč

1 100 Kč 18.01.2026 20:17:39 10213
1 000 Kč 14.01.2026 13:22:37 7493