Josef Velčovský - Cestou do Dakaru

Litografie 89/90, 17x20 cm. Signováno tužkou vpravo dole J. Velčovský. Volný list.

Nejdelší strana: 25 cm

o autorovi: 1945

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 130 000 Kč.

119480. Cestou do Dakaru
Zbývá:2 dnů, 23 hodin
Konec dražby:07.07.2024 20:47:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:900 Kč