Josef Velčovský - Akt s ovocem

Litografie, 24x34 cm. Signováno tužkou vpravo dole J. Velčovský. Rám, sklo.

Nejdelší strana: 44 cm

o autorovi: 1945

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 130 000 Kč.

95617. Akt s ovocem
Dražba ukončena:21.05.2023 21:26:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 100 Kč