Josef Velčovský - Akt s jablky v klíně

Litografie, 10/100, 24x18 cm. Signováno vpravo dole tužkou Velčovský. Volný list.

o autorovi: 1945

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 130 000 Kč.

52340. Akt s jablky v klíně
Dražba ukončena:11.11.2020 21:33:01
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 500 Kč