Josef Velčovský - Akt s jablkem v klíně

Barevná litografie, 27x18 cm. Signováno vpravo dole tužkou Velčovský J. Limitovaná edice 94/100. Volný list.

o autorovi: 1945

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 130 000 Kč.

47999. Akt s jablkem v klíně
Dražba ukončena:16.09.2020 21:15:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč