Josef Velčovský - Akt bohyně Pomony v sadu

Litografie 59/100, 26x18 cm. Signováno tužkou vpravo dole Velčovský. Volný list.

o autorovi: 1945

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 130 000 Kč.

150629. Akt bohyně Pomony v sadu
Dražba ukončena:07.12.2025 20:33:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 200 Kč