Josef Valčík - Znamení

Tempera - kombinovaná technika, 88x63 cm. Signováno vpravo dole Valčík 1991. Rámováno.

Nejdelší strana: 91 cm

o autorovi: 1953
Narodil se v Kyjově. Začínal jako krajinář, malíř kytic a aktů. Technika akrylu ho přivedla k abstraktním kompozicím.

121447. Znamení
Dražba ukončena:29.08.2024 21:42:05
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:7 500 Kč