Akryl na plátně, 35x35 cm. Signováno vpravo dole Valčík. Nerámováno.
Nejdelší strana: 35 cm
o autorovi: 1953 Narodil se v Kyjově. Začínal jako krajinář, malíř kytic a aktů. Technika akrylu ho přivedla k abstraktním kompozicím.