Akryl na plátně, 100x100 cm. Signováno vpravo dole Valčík 1996. Rámováno.
Nejdelší strana: 115 cm
o autorovi: 1953
Narodil se v Kyjově. Začínal jako krajinář, malíř kytic a aktů. Technika akrylu ho přivedla k abstraktním kompozicím.