Josef Valčík - Kytice v modré váze

Akryl na plátně, 100x100 cm. Signováno vpravo dole Valčík 1996. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 115 cm

o autorovi: 1953
Narodil se v Kyjově. Začínal jako krajinář, malíř kytic a aktů. Technika akrylu ho přivedla k abstraktním kompozicím.

82971. Kytice v modré váze
Dražba ukončena:28.08.2022 20:34:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč