Josef Valčík - Kytice v černé váze

Olej na plátně, 100x80 cm. Signováno vpravo dole Valčík 1995. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1953
Narodil se v Kyjově. Začínal jako krajinář, malíř kytic a aktů. Technika akrylu ho přivedla k abstraktním kompozicím.

62672. Kytice v černé váze
Dražba ukončena:29.07.2021 22:33:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:12 000 Kč