Olej na plátně, 100x80 cm. Signováno vpravo dole Valčík 1995. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1953 Narodil se v Kyjově. Začínal jako krajinář, malíř kytic a aktů. Technika akrylu ho přivedla k abstraktním kompozicím.