Josef Vaic - Vysoké Tatry - Žďarská vidle

Litografie, 31x25 cm. Signováno tužkou vpravo dole Josef Vaic. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 51 cm

o autorovi: 1884 – 1961

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 28 000 Kč.

119472. Vysoké Tatry - Žďarská vidle
Zbývá:2 dnů, 23 hodin
Konec dražby:07.07.2024 20:43:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:700 Kč