Josef Vaic - Před operou

Litografie, 27x36 cm, signováno vpravo dole Vaic, rám, pasparta, zaskleno.

o autorovi: 1884 – 1961

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 28 000 Kč.

8690. Před operou
Dražba ukončena:29.03.2017 19:28:00
Vyvolávací cena:300 Kč
vydraženo za:1 700 Kč