Josef Vaic - Před Národním divadlem

Autorský tisk

Suchá jehla, 27 x 38 cm Signováno vpravo dole J. Vaic. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1884 – 1961

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 28 000 Kč.

84206. Před Národním divadlem
Zbývá:9 dnů, 19 hodin
Konec dražby:12.10.2022 20:09:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:900 Kč