Suchá jehla, 27 x 38 cm Signováno vpravo dole J. Vaic. Rám, pasparta, sklo.
Stav: Rám mírně poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.
Autorský tisk
o autorovi: 1884 – 1961
Malíř, grafik. Studoval u prof. Neuhause v Amsterodamu, prof. Israelse v Haagu, posléze v Paříži. Nejprve se věnoval malbě a kresbě, především Prahy. Později se zaměřil na grafiku, téměř výhradně na lept. Zachycoval pražská zákoutí a pražskou architekturu, ale i motivy z dalších měst a ze Slovenska.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 28 000 Kč.