Josef Vaic - Praha

Olej na kartonu, 49x70 cm Signováno vpravo dole Vaic. Rámováno.

Stav: Malba mírně poškozena. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

Nejdelší strana: 80 cm

o autorovi: 1884 – 1961

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 28 000 Kč.

118040. Praha
Dražba ukončena:23.06.2024 20:35:55
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 800 Kč