Josef Vaic - Periferie

Olej na sololitu, 26x21 cm. Signováno vpravo dole Vaic. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1884 – 1961

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 28 000 Kč.

29706. Periferie
Dražba ukončena:28.03.2019 18:16:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 700 Kč