Josef Vaic - Párové lepty - Manželé Benešovi

Lepty, 24x15 cm. Signovány tužkou Josef Vaic. Paspartovány.

Pozn.: 1x pasparta poškozena.

o autorovi: 1884 – 1961

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 28 000 Kč.

103094. Párové lepty - Manželé Benešovi
Dražba ukončena:01.10.2023 20:32:24
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 100 Kč