Josef Vaic - Mariánské náměstí v Brně

Lept, 25x18 cm. Signováno vpravo dole Josef Vaic. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1884 – 1961

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 28 000 Kč.

39349. Mariánské náměstí v Brně
Dražba ukončena:15.01.2020 22:36:17
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:2 500 Kč