Josef Vaic - Konvolut 4 grafických listů - Pražské motivy

Lepty, všechny cca 31x26 cm. Signovány vpravo dole tužkou Josef Vaic. Paspartovány.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1884 – 1961

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 28 000 Kč.

88495. Konvolut 4 grafických listů - Pražské motivy
Dražba ukončena:15.01.2023 20:51:17
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 600 Kč