Josef Vaic

308950. Konvolut 3 prací

popis: Různé grafické techniky, od 20x14 cm do 40x30 cm. Všechny signovány vpravo dole tužkou. 2x rám, sklo, 1x rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny. 1x papír mírně poškozen.

o autorovi: Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 28 000 Kč

dražba ukončena: 12.06.2021 20:10:28

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 2 400 Kč