Josef Vaic - Konvolut 2 litografií: Krkonoše (Výrovka) a Aš (Štrbské pleso)

Litografie, obě 30x25 cm. Signovány vpravo dole tužkou Josef Vaic. Rámy, pasparty, skla.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

o autorovi: 1884 – 1961

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 28 000 Kč.

308610. Konvolut 2 litografií: Krkonoše (Výrovka) a Aš (Štrbské pleso)
Dražba ukončena:10.05.2021 20:09:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 500 Kč