Josef Vaic - Konvolut 2 grafik T. G. Masaryk a Jan Masaryk

2x litografie, 2x 25x15 cm. Signovány Josef Vaic. Paspartováno.

Pozn.: Pasparty mírně poškozeny.

o autorovi: 1884 – 1961

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 28 000 Kč.

106514. Konvolut 2 grafik T. G. Masaryk a Jan Masaryk
Dražba ukončena:03.12.2023 21:29:37
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 900 Kč