Josef Vaic

40569. Dominikánské náměstí

popis: Litografie, 34x29 cm. Signováno vpravo dole Josef Vaic. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 28 000 Kč

dražba ukončena: 12.02.2020 20:59:00

vyvolávací cena: 700 Kč

vydraženo za: 700 Kč

700 Kč 21.01.2020 9:35:59 5407