Josef Vaic - V Praze na Karlově

Litografie, 27x29 cm, signováno vpravo dole Vaic, rám, zaskleno.

1884, Domoušice
Studoval v Holandsku (prof. Neuhaus v Amsterdamu a prof. Israels v Haagu). Učil se také v Paříži. Od akvarelu, přes malbu přešel až výhradně ke grafické práci. Vydal především cyklus staropražských leptů. Vytvořil i lepty ze Švýcarska a Paříže. Studuje starou pražskou architekturu a panoramata.

3182. V Praze na Karlově
Dražba ukončena:25.11.2015 20:53:57
Vyvolávací cena:100 Kč
vydraženo za:900 Kč