Olej na plátně, 44x60 cm. Signováno vlevo dole Luňáček 27. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1899 - 1991
Narodil se v Protivanově. Studoval v Praze filozofii, pedagogiku, matematiku a deskriptivu a AVU u prof. Bukovace, Nechleby, Loukoty a Pirnera. Věnoval se malbě, grafice, medailérství i sochařině. Ve své tvorbě malířské se zpočátku zaměřoval na potréty, později převládla krajinomalba.