Josef Václav Luňáček - Poklidné léto u potoka

Olej na plátně, 44x60 cm. Signováno vlevo dole Luňáček 27. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1899 - 1991
Narodil se v Protivanově. Studoval v Praze filozofii, pedagogiku, matematiku a deskriptivu a AVU u prof. Bukovace, Nechleby, Loukoty a Pirnera. Věnoval se malbě, grafice, medailérství i sochařině. Ve své tvorbě malířské se zpočátku zaměřoval na potréty, později převládla krajinomalba.

Josef Václav Luňáček
58565. Poklidné léto u potoka
Dražba ukončena:28.04.2021 22:16:18
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 500 Kč