Josef Václav Barnet

58442. Petrklíče II.

popis: Olej na kartonu, 26x19 cm. Signováno vpravo dole J. V. Barnet. Rámováno.

o autorovi: 1907 - 1990

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 170 000 Kč

zbývá: 15 dnů, 4 hodin

konec dražby: 28.04.2021 19:46:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 700 Kč