Olej na plátně fixovaném na kartonu, 39x20 cm. Signováno vpravo dole J.V. Barnet. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
Nejdelší strana: 45 cm
o autorovi: 1907 - 1990
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 170 000 Kč