Josef Václav Barnet - Angrešt

Olej na překližce, 25x35 cm. Signováno vpravo dole J. V. Barnet 1966. Rámováno.

o autorovi: 1907 - 1990

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 170 000 Kč

58542. Angrešt
Dražba ukončena:28.04.2021 21:41:20
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 900 Kč