Josef Váchal - Soubor tří dřevorytů

Dřevoryty, 8x7, 10x10 a 15x12 cm. Signováno vpravo dole J. Váchal a J.V. Volný list.

Pozn.: Jeden list mírně poškozen.

o autorovi: 1884 - 1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 600 000 Kč

39150. Soubor tří dřevorytů
Dražba ukončena:15.01.2020 19:07:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 700 Kč