Josef Ullmann - Zima za vsí

Olej na kartonu, 57x47 cm. Signováno vlevo dole J. Ullmann 1912. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 68 cm

o autorovi: 1870 - 1922

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 200 000 Kč

vydraženo posouzeno znalcem
105496. Zima za vsí
Dražba ukončena:29.11.2023 21:55:00
Vyvolávací cena:5 000 Kč
vydraženo za:42 000 Kč